20.8 C
Скопје
20:28 - 14 јуни, 2024

Ознака : Калина

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Бугарската принцеза Калина шокира многумина со својот изглед: Никој не знае дека имала тешка инфекција!

еспресо
Додека многумина се фокусираат на нејзините импозантни мускули и фигура, малкумина знаат за низата здравствени предизвици што таа ги надмина, вклучувајќи го и оној што...
UncategorizedВи ПрепорачувамеЕспресоЖенски печатНаши ФациСлајдерСцена

(ВИДЕО) ПОДАРОК ЗА БОЖИЌ: Сара, Полина, Калина, Теа и Емилија ни носат празнична музичка магија, уживајте во сите осум песни

Ј.К.Д
На крајот од месец декември, Сара Мејс, заедно со Полина Тасева, Калина Велковска, Теа Богатинова и Емилија Колоска, на своите фанови им подарија разигран новогодишен...