12.8 C
Скопје
08:06 - 15 април, 2024

Ознака : емилија

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Оваа убава русокоса жена е поранешна сопруга на Бајага: Чиста спротивност на новата партнерка на музичарот

Еспресо
Емилија, поранешната сопруга на Момчило Бајагиќ Бајага, никогаш не сакала да биде премногу експонирана, па малку се знаеше како изгледа, но станува збор за убава...
UncategorizedВи ПрепорачувамеЕспресоЖенски печатНаши ФациСлајдерСцена

(ВИДЕО) ПОДАРОК ЗА БОЖИЌ: Сара, Полина, Калина, Теа и Емилија ни носат празнична музичка магија, уживајте во сите осум песни

Ј.К.Д
На крајот од месец декември, Сара Мејс, заедно со Полина Тасева, Калина Велковска, Теа Богатинова и Емилија Колоска, на своите фанови им подарија разигран новогодишен...