20.8 C
Скопје
02:25 - 18 јуни, 2024

Ознака : Јуле

Ви ПрепорачувамеДестинации и ДегустацииСлајдер

(Фото сторија) Јуле ни ги откри сите убави лица на пролетта: „Сакам кога дворот личи на рајска градина“

Ј.К.Д
Разговараме со Јулијана Шероска-Мисиркоска, домаќинка, сопруга и мајка на две деца. Поводот за нашата посета на Драчево е токму дворот на Јуле, рајска убавина на...
Ви препорачуваме на СПЖивотни ПриказниСлајдер

(ФОТО) МАЛИОТ РАЈ НА ЈУЛЕ ВО ДРАЧЕВО: Вака се ужива во хобито од младоста

Ј.К.Д
Денес сме во населбата Драчево во преубавиот двор на Јулијана Шероска-Мисиркоска, домаќинка, сопруга и мајка на две деца. Нашата соговорничка со одгледување на цвеќе се...