36.8 C
Скопје
17:18 - 18 јуни, 2024

Ознака : Јованка Житарова

Наши ФациСлајдерСцена

ФОТО: Јованка Житарова за Нова година ќе пее, ама дома со најблиските!

Васко Спасоски
Познатата пејачка Јованка Житарова, позната како Јова годинава највеселата ноќ во годината ќе ја помине во кругот на семејството, поточно она што не се случило...
Ви ПрепорачувамеНаши ФациСлајдерСцена

(ВИДЕО) Јованка Житарова – со солзи во очите зборува за мајчинството и борбата за децата: „Зои и Картер ми се најважни во животот!“

Васко Спасоски
Пејачката Јова, односно Јованка Житарова пред повеќе од еден месец го промовираше видеото за темата „Биди сама своја среќа“ кое што има над 300.000 прегледи...
Наши ФациСлајдерСцена

Се сеќавате на пејачката Житарова која се пресели на Алјаска? Таа се враќа на естрадата, а денеска изгледа подобро од било кога! (ФОТО)

Васко Спасоски
Сигурни сме дека, ако не сите, ама повеќето од машката популација во нашата земја се сеќава на фолк-пејачката Јованка Житарова која пред неколку години важеше...