8.8 C
Скопје
03:33 - 28 февруари, 2024

Ознака : грците

ЛајфстајлСцена

Грците со пофални зборови за Тамара

Igor
Тамара од Грците доби само пофални зборови… Евровизија 2019: Појавата на Северна Македонија е големо изненадување, потенцираше Капуцидис за неделеникот „Прото тема“ Тамара успеа да...