14.8 C
Скопје
08:11 - 26 септември, 2023

Грците со пофални зборови за Тамара

Тамара од Грците доби само пофални зборови…

Евровизија 2019: Појавата на Северна Македонија е големо изненадување, потенцираше Капуцидис за неделеникот „Прото тема“

Тамара успеа да импресионира! Пејачката со баладата „Proud“ има секаква причина да се чувствува горда бидејќи изнуди аплаузи од публиката, со резултат кој е големо изненадување, пишува Џорџ Капуцидис за сајтот на неделникот „Прото тема“.

Слични објави

Јелена Карлеуша ја нападна колешката Пријовиќ и „Ѕвездите на Гранд“: „Тие се треш, а јас одам напред!“

Еспресо

(Видео) Српската пејачка Душица Грабовиќ се лизна додека снимаше спот, за малку ќе завршеше во болница

еспресо

Ветеринарите водат битка да ја спасат повредената и изгладнета лавица пронајдена близу Суботица

еспресо

(Видео) Ѕвездата на Гранд Славица Ангелова ја испеа својата прва песна „Руже и крв“

еспресо

Ашер ќе го води шоуто на полувремето на „Супербол 2024“

Еспресо

(Видео) Бритни Спирс пак танцува на „шипка“: Најпровокативна кореографија до сега

Еспресо
Се вчитува....