10.8 C
Скопје
20:25 - 28 февруари, 2024

Ознака : гранде

СветСлајдерСцена

ВИДЕО: Дуетот на Лејди Гага и Аријана Гранде прогласен за песна на годината

Еспресо
Британскиот „Guardian“ хитот на Лејди Гага „Rain on me“ го прогласи за најдобра песна објавена во 2020 година…Дуетот кој поп ѕвездата го сними со Аријана...