8.8 C
Скопје
03:54 - 28 февруари, 2024

Ознака : горда мајка

Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПЕспресоНаши ФациСлајдерСцена

(ВИДЕО+ФОТО) Погледнете како ИГРА КОШАРКА најстариот СИН на ПЕРО АНТИЌ: Лука славеше роденден и докажа дека „крвта не е вода“!

М.Р.
Актуелниот претседател на Кошаркарската Федерација на Македонија како и поранешен кошаркар и член на македонската кошаркарска репрезентација, Перо Антиќ со своите бројни фанови на социјалните...
Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПНаши ФациСлајдерСцена

(ФОТО) ВОДИТЕЛКАТА МИЛЕНА АНТОВСКА ОБЈАВИ ФОТОГРАФИЈА ОД ДВЕТЕ ЌЕРКИ: Јована и Лана Марија се поврзани од малечки

М.Р.
Нашата позната водителка Милена Антовска неодамна по втор пат стана мајка. На убавиот празничен ден Василица семејството на водителката стана побогато за уште еден член. Милена...