7.8 C
Скопје
20:13 - 20 февруари, 2024

Ознака : бебето е Јована

Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПНаши ФациСлајдерСцена

(ФОТО) ВОДИТЕЛКАТА МИЛЕНА АНТОВСКА ОБЈАВИ ФОТОГРАФИЈА ОД ДВЕТЕ ЌЕРКИ: Јована и Лана Марија се поврзани од малечки

М.Р.
Нашата позната водителка Милена Антовска неодамна по втор пат стана мајка. На убавиот празничен ден Василица семејството на водителката стана побогато за уште еден член. Милена...