17.8 C
Скопје
13:49 - 27 февруари, 2024

Ознака : големината

Ви ПрепорачувамеСветСцена

Мадона: Големината е важна, не се преправајте дека не е така!

Еспресо
Поп кралицата Мадона неодамна одржа концерт во Лондон и ја отвори својата претстојна турнеја, а фановите веднаш ги почасти со сочни информации од приватниот живот....