Tag : филип живојиновиќ

Балкан Ви Препорачуваме Слајдер Сцена

Сите ја нерекуваат снаата на Брена, но еве која е вистинската свекрва на Александра Пријовиќ

Васко Спасоски
Кога сте дете на познати родители, вашиот приватен живот го привлекува интересот на јавноста. Исто е и со Филип Живојиновиќ, синот на поранешниот тенисер Слободан...
Балкан Ви Препорачуваме Сцена

Толку од љубовта помеѓу снаата и свекрвата: Ова е причината поради која Лепа Брена и Александра Живојиновиќ веќе не се сакаат (ФОТО)

Васко Спасоски
Лепа Брена и нејзината „снаа“ Александра Живојиновиќ, екс Пријовиќ, на сите усти зборуваа дека многу се сакаат и почитуваат, но изгледа последниот одмор беше „кобен“...
Балкан Сцена

Александра Пријовиќ го откри идентитетот на мажот што ја дави во спотот (ФОТО)

Васко Спасоски
Музичката ѕвезда Александра Пријовиќ присуствуваше на доделувањето на наградите МАC во Белград, а со својата комбинација ги воодушеви сите. Пријовиќ се одлучи за краток фустан...
Лајфстајл Сцена

КРИЕЛА ОД ЛЕПА БРЕНА: Неверство и драма во семејството Живојиновиќ

Igor
Семејството Живојиновиќ го тресе голем скандал – наводно Филип ја изневерувал Александра Пријовиќ со манекенка и тоа додека таа била бремена. Пејачката поради детето го...
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian