7.8 C
Скопје
04:32 - 28 февруари, 2024

Ознака : две експлозивни

Сцена

Убедливо најсексипилната кралица: Летиција од Шпанија прошета во две експлозивни комбинации (ФОТО)

Igor
Не е едноставна задачата да се испочитуваат кралските протоколи кога станува збор за облекувањето, а сепак да се остане доследен на женствениот стил, па уште...