24.8 C
Скопје
08:58 - 24 јуни, 2024

Ознака : долгоочекуваниот

СценаХороскоп

Хороскоп за 21 ноември четврток – Овните ќе добијат долгоочекуван повик, Раковите ќе доживеат големи проблеми

Igor
Овен Ако сакате да започнете некоја работа со Шкорпија, Риба или Јарец, бидете упорни и не дозволувајте било кој да ве предомисли, особено не некој...