20.8 C
Скопје
01:21 - 18 јуни, 2024

Ознака : долгата

ЛајфстајлСцена

„Спајс Грлс“ РАЗОЧАРАА со првиот настап: Фановите УЖАСНАТИ, не можеле да ги ПРЕПОЗНААТ ПЕСНИТЕ!

Igor
Планетарно популарниот бенд од деведесетите во склоп на планираните 13 концерти на својата повратничка турнеја, првиот се одржа во Даблин, а фановите велат декс Спајсиците...