23.8 C
Скопје
04:46 - 23 јуни, 2024

Ознака : дисциплина кичме

ЛајфстајлСцена

Која од „Дисциплина кичме“ се разбуди од кома

Igor
Фронтменот на „Дисциплина кичме“, Душан Којиќ – Која, се разбуди од вештачката кома, после мозочниот удар минатата недела. „Се разбуди Која и веќе неколку дена...
ЛајфстајлСцена

Фронтменот на ДИСЦИПЛИНА КИЧМЕ преживеал мозочен удар

Igor
Која од „Дисциплина Кичме“ преживеал мозочен удар, а лекарите од Велика Британија морале да го стават во вештачка кома. Тој бил во посета на својата...