24.8 C
Скопје
08:06 - 13 јуни, 2024

Ознака : Џонас во Белата Куќа

Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПСветСлајдерСцена

ЏО БАЈДЕН НА „ТИКТОК“: Американскиот претседател сними видео со браќата Џонас во Белата Куќа

С.Б.
Американскиот претседател Џо Бајден е новиот брат Џонас! Браќата Џонас го повикаа претседателот за рекреација на виралното видео „Џо Бајрон“ на социјалната мрежа „ТикТок“, и...