02:53 - 23 јуни, 2024

Ознака : Џенифер Греј

Ви ПрепорачувамеСветСлајдер

Џенифер Греј во полза на Амбер Херд: ЏОНИ „беше љубоморен и параноичен“

Еспресо
Токму во деновите кога актерот е вклучен во (кошмарниот) судски процес против неговата поранешна сопруга Амбер Херд, се огласи уште една негова поранешна девојка, Џенифер...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Одлична вест за носталгичарите по 80-тите: Dirty Dancing се враќа! Џенифер Греј (пак) во главна улога!

Еспресо
Во подготовка е сценариото на култниот филм кој одбележа една ера во 1987 година. Но, веста не завршува тука, всушност, Џенифер Греј повторно ќе ја...
ЛајфстајлСцена

„Dirty Dancing“ и донесе огромна слава, но со овој потег уништи се! (ФОТО)

Igor
Кога во 1987 година со Патрик Свејзи (57) го сними филмот „Валкан танц“, Џенифер Греј (59) стана најжешката девојка на Холивуд. Иако не била совршена...