21.8 C
Скопје
07:48 - 24 јуни, 2024

Ознака : Џене Гарние

СветСлајдерСцена

(ФОТО) ИНФЛУЕНСЕРКАТА ЏЕНЕ ГАРНИЕ ПРОНАЈДЕНА МРТВА: Полицијата се сомнева на убиство или самоубиство

Еспресо
33 годишната манекенка, со над 2.5 милиони следбеници на Инстаграм, позната и како Мис Мерцедес Мур, е пронајдена мртва во неделата во Ричмонд, Тексас во...