11.8 C
Скопје
22:54 - 29 февруари, 2024

Ознака : детската

Uncategorized

Родители, не сте свесни колку грешите: Со овие 5 работи ја преминувате детската граница!

Igor
Една мајка, наброила 5 ситуации во кои родителите ја преминуваат границата на прифатливо однесување кон своите деца. Родителите во денешно време најчесто се заштитнички настроени,...