24.8 C
Скопје
08:42 - 13 јуни, 2024

Ознака : детска програма

ЛајфстајлСекојдневиеСлајдер

Детска филмска програма и креативни работилници во МСУ

jasmina.kantardzieva
Фестивалот за документарни филмови „МакеДокс“ во соработка со Музејот н современата уметност – Скопје со особено внимание дел од годишната фестивалска програма им ја посветува...