11.8 C
Скопје
23:38 - 29 февруари, 2024

Ознака : дејвид гета

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Дејвид Гета ја остави сопругата за 25 години помлада, а сега на 56 години повторно ќе стане татко

Еспресо
Синоќешното доделување на Латински Греми награди во Севиља донесе големо изненадување. Познатиот диџеј Дејвид Гета и 25 години помладата актерка Џесика Ледон прошетаа на црвениот...
Наши ФациСлајдерСцена

Галоски руши рекорди, поддржан и од Дејвид Гета на неговите официјални страници!

Васко Спасоски
Една од најголемите глобални музички ѕвезди и број 1 диџеј на листата на Dj Mag за 2020-та, Дејвид Гета преку својот официјален инстаграм профил кој...
ЛајфстајлСцена

Дејвид Гета се разведе после две децении брак и сега ужива со оваа прекрасна девојка! (ФОТО)

Igor
Славниот француски ди-џеј Дејвид Гета (52) уживаше на плажа во Мајами со својата 27 години помлада девојка, актерката Џесика Лидон. Парот на сликите секогаш изгледа...