7.8 C
Скопје
20:56 - 20 февруари, 2024

Ознака : Дарко и Тамара

Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПЕспресоНаши ФациСлајдерСцена

(ФОТО) ДОБРЕДОЈДЕ ВЕДРАН: Тамара Чуприна и Дарко Велковски станаа родители!

М.Р.
Поранешната манекенка и модел Тамара Чуприна и фудбалскиот репрезентативец Дарко Велковски неодамна запловија во брачните води, а по долгото одложување на свадбената прослава, парот ги искористи празничните денови...