16.8 C
Скопје
17:38 - 20 април, 2024

Ознака : чинат

Лајфстајл

Најскапите венчавки во светот (ВИДЕО)

Igor
Сте се запрашале ли некогаш колку чинат познатите, светски и славни венчавки? Еве го одговорот! Стапувате во брак со личност која ќе ја сакате и...