15:03 - 19 април, 2024

Ознака : бриџит фонда

СветСлајдерСцена

(Фото) Бриџит Фонда е непрепознатлива со многу килограми на себе: Седа коса и запуштен изглед

Еспресо
Актерката Бриџит Фонда се повлече од Холивуд во 2002 година и оттогаш се крие од папараците. Актерката Бриџит Фонда (59) беше снимена викендов во Лос...
СветСлајдерСцена

СРЕЌЕН РОДЕНДЕН БРИЏИТ ФОНДА! Што се случи со актерката? Ова се вистинските причини за збогување со Холивуд

Еспресо
Што се случи со актерката која ја глумеше Мелани во „Џеки Браун“?   View this post on Instagram   A post shared by Bridget Fonda...