13:34 - 19 април, 2024

Ознака : Бранислав Лечиќ

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Бранислав Лечиќ јавно прозборе за тужбата против Анѓела Јовановиќ: Барам снимка од нашата средба на тераса

jasmina.kantardzieva
Прелиминарното рочиште за случајот во кој Бранислав Лечиќ поднесе тужба против неговата колешка Анѓела Јовановиќ, откако таа одби да снима сцени со него за потребите...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Случај за кој зборува регионот: Бранислав Лечиќ и Анѓела Јовановиќ се сретнаа на суд, актерката кажа само два збора

Еспресо
Прелиминарното рочиште за тужбата на српскиот актер Бранислав Лечиќ што ја поднесе против српската актерка Анѓела Јовановиќ која одби да игра со него во ист...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Случај Лечиќ против Јовановиќ: Актерот бара колешката да му исплати 300 000 динари за повреда на честа и угледот

еспресо
Актерката Анѓела Јовановиќ одби да глуми во серијата „Радио Милева“ во иста сцена со актерот Бранислав Лечиќ. „Одбив да играм поради една непријатна случка од...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Северина ја поддржа актерката Анѓела Јовановиќ, која Бранислав Лечиќ ја тужеше затоа што одби да снима сцена со него

Еспресо
Пејачката Северина проговори и јавно ја поддржа српската актерка Анѓела Јовановиќ откако актерот Бранислав Лечиќ ја тужеше. Анѓела била тужена од колега само затоа што...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Видео) Ова е сцената која Анѓела Јовановиќ одби да ја игра со Лечиќ во „Радио Милева“ и еве кој актер го замени

Еспресо
Српската актерка Анѓела Јовановиќ одби да глуми во серијата „Радио Милева“ во истата сцена со актерот Бранислав Лечиќ поради „непријатен настан од минатото“. Како што...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Ова е 30 години помладата девојка на Бранислав Лечиќ: Јелена работи на факултет и тие се лудо вљубени

Еспресо
Актерот Бранислав Лечиќ објави заеднички фотографии со својата девојка Јелена од која е постар 30 години и со која е во врска околу две години....