11.8 C
Скопје
23:17 - 23 април, 2024

Ознака : боранија

Дестинации и Дегустации

Вкусна и брза салата од боранија (РЕЦЕПТ)

Igor
Подгответе ја оваа вкусна и брза салата од боранија. Состојки: 500 грама млада боранија 100 грама моркови 200 грама кисела павлака 300 грама мајонез Малку...