11.8 C
Скопје
23:18 - 23 април, 2024

Ознака : Бобан Живојиновиќ

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Синот на Лепа Брена и Боба живее како цар! Лета со приватен авион, пие шампањ…

Еспресо
Помладиот син на Лепа Брена и Боба Живоиновиќ не крие дека ужива во луксузен животен стил, па тоа го покажа со неодамнешното патување! Виктор, всушност,...
БалканВи ПрепорачувамеСцена

Лепа Брена и Боба на денот на вљубените во Црна Гора „меркаа“ јахта и се бакнуваа! (ФОТО)

Васко Спасоски
Лепа Брена (59) и Бобан Живојиновиќ (56) денот на вљубените го поминуваат во Црна Гора, а дождливото време не им го расипа планот да уживаат...