20.8 C
Скопје
16:37 - 28 мај, 2024

Ознака : виктор живоиновиќ

БалканВи препорачуваме на СПСлајдерСцена

(Видео+фото) Ова е новата снаа на Лепа Брена: Пејачката се забавувала и танцувала со неа на роденденот на Виктор

Еспресо
Синоќа било весело во семејството на регионалната ѕвезда Лепа Брена (63) и поранешниот тенисер Слободан Боба Живоиновиќ (60). Нивниот помлад син Виктор Живоиновиќ го прослави...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Синот на Лепа Брена изгледа како манекен! Виктор ослабел 70 килограми, непрепознатлив е!

Еспресо
Фотографијата на Виктор Живоиновиќ привлече големо внимание во јавноста. Имено, синот на Лепа Брена и Боба Живоиновиќ, кој ослабе повеќе од 70 килограми, не крие...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Синот на Лепа Брена и Боба живее како цар! Лета со приватен авион, пие шампањ…

Еспресо
Помладиот син на Лепа Брена и Боба Живоиновиќ не крие дека ужива во луксузен животен стил, па тоа го покажа со неодамнешното патување! Виктор, всушност,...