14:20 - 19 април, 2024

(Фото) Синот на Лепа Брена изгледа како манекен! Виктор ослабел 70 килограми, непрепознатлив е!

Фотографијата на Виктор Живоиновиќ привлече големо внимание во јавноста. Имено, синот на Лепа Брена и Боба Живоиновиќ, кој ослабе повеќе од 70 килограми, не крие дека одлично се чувствува во своја кожа.

Фотографијата на која Виктор носи облека помала дури неколку броја, со виток стас, предизвика лавина коментари на социјалните мрежи, а на сметка на наследникот на Брена не престануваа да се нижат комплименти.

Виктор имал дури 163 килограми, а веќе со месеци напорно работи на губитокот на телесната тежина. Како што неодамна беше откриено, Виктор ослабел повеќе од 60 килограми и се чувствува одлично.

– Виктор квалитетно се храни и тренира. Алкохол пие повремено, главно кога се некои важни прилики, но се труди да биде умерен во сè. Пред неколку години беше малку потешко бидејќи беше млад и нестабилен, но сега е зрело момче и е свесен за своите приоритети. Сега стана сериозно момче. Разликата се гледа на неговите фотографии на Инстаграм, а особено во живо. Сите три оброци се состојат од месо и салата. Исфрлил алкохол, сокови, слатки и тестенини. Откако ослабе, неговата крвна слика е подобрена – открил извор близок на Виктор, пишува „Пинк.рс“.

 

Слични објави

(Фото) На една рака носи 18.000 евра: Александра не штедела на себе, сите гледале во овој скап детаљ

Еспресо

Ќе се вика „Вила Јована“: Дечкото на Јована Јеремиќ ѝ купи луксузна куќа со базен и овоштарник

Еспресо

Со Сергеј Трифуновиќ е приведен и неговиот „дилер“: Нови детали за апсењето

еспресо

Дарко Лазиќ по третпат станува татко: Катарина е бремена!

еспресо

(Фото) Синот на Драгана Мирковиќ јавно ја поддржа мајка си: „И во добро и во зло…“

jasmina.kantardzieva

Уапсен актерот Сергеј Трифуновиќ: Купувал марихуана

еспресо
Се вчитува....