13.8 C
Скопје
19:46 - 23 април, 2024

Ознака : благодетите

Секојдневие

Направете си купка од јаболков оцет за вашите стапала и уживајте во благодетите од неа

Igor
Оваа купка за стапала ќе ги оживее сувите делови на кожата на вашите стапала, ќе ви помогне при габичните инфекции, ќе ги отстрани непријатните мириси,...