8.8 C
Скопје
03:39 - 28 февруари, 2024

Ознака : београд

БалканЖенски печатСлајдерСцена

На 17-ти март, во ресторан „Дион“ во Скопје: Концертна журка со „Амадеус бенд“

Еспресо
Најпопуларниот музички состав „Амадеус бенд“ кој повеќе од 20 години ниже хитови и прави спектукаларни концерти и настапи во целиот регион, на 17-ти март, четврток,...