7.8 C
Скопје
04:24 - 28 февруари, 2024

Ознака : ароганција

СценаХороскоп

НА СКАЛА ОД 1 ДО 10: Колку се арогантни овие 4 хороскопски знаци?

Igor
Астрологијата тврди дека четири знаци од зодијакот вашат за најарогантни меѓу сите останати. На скала од 1 до 10, нивната ароганција е секогаш над 5,...