16.8 C
Скопје
15:28 - 27 февруари, 2024

Ознака : андреј мркела

БалканВи ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПСцена

(ФОТО) Синот на Лидија Вукиќевиќ за прв пат ја покажа својата девојка: Вистинска убавица со стил

М.Р.
Андреј Мркела ужива во љубовта, а сега ја покажа и својата избраничка. Синот на актерката Лидија Вукиќевиќ и фудбалерот Митар Мркела, спортски менаџер, реши да...