34.8 C
Скопје
18:51 - 22 јули, 2024

Ознака : a beautifull day in the neighborhood

Филм и ТВ

НАШ ПРЕДЛОГ ЗА ФИЛМ: Том Хенкс и „A beautiful day in the neighborhood“ носат емотивна приказна од која има што да се научи! (ВИДЕО)

Михаило Донев
Том Хенкс беше првиот холивудски актер кој се тестираше позитивен на актуелниот коронавирус, а во нашиот денешен предлог за филм главен јунак во приказната која...