31.8 C
Скопје
20:09 - 22 јули, 2024

Ознака : 8ми март

Ви ПрепорачувамеЕспресоЖенски печатЛајфстајлСекојдневиеСлајдер

КАКВА ПОРАКА ПРЕНЕСУВААТ ЦВЕЌИЊАТА: Внимавајте да не згрешите при изборот за 8 Март, ви го откриваме јазикот на цвеќињата

Ј.К.Д
Да се знае значењето на цвеќето е суштински чекор доколку сакате да комуницирате преку јазикот на цвеќето, и со тоа да направите романтичен или пријателси...
Ви ПрепорачувамеЕспресоЖенски печатЛајфстајлСекојдневиеСлајдерЧудесни жени

ВО ЧЕСТ НА 8 МАРТ: 15 најубави цитати за жените

Еспресо
Мислители, научници, уметници, филозофи сите би се согласиле дека жените биле и ќе бидат неисцрпен извор на инспирација и затоа одлучивме да издвоиме некои од...