31.8 C
Скопје
20:02 - 22 јули, 2024

Ознака : 56

Ви ПрепорачувамеСветСцена

Легендарниот Тарантино на 56 години го доби првото дете

Еспресо
Легендарниот режисер Квентин Тарантино вчера со својата сопруга Даниела Пик го добија првото дете, пренесува Дејли Мејл. Тарантино на 56 години го доби првото дете,...