20.8 C
Скопје
02:41 - 16 јули, 2024

Заев и Димитров се горди со Тамара

Министерот за надворешни работи Никола Димитров, веднаш по веста за пласманот на Тамара во финалето на Евровизија, на Фејсбук објави фотографија на која тој, заедно со премиерот Зоран Заев, гордо позираат со сестрите Тодевски.

Слични објави

(Фото) Ќерката на Здравко Чолиќ провоцира: Уна се фотографираше топлес, задникот во преден план

Еспресо

(Фото) „Станав она за што сонував“: Јована Јеремиќ почна да потпишува автограми

Еспресо

Бјелогрлиќ пристигна насмеан на новото рочиште со Гага: Сѐ беше одложено поради Катарина Радивојевиќ и уште еден сведок

Еспресо

Карлеуша и Тошиќ се договориле за поделба на имотот! Еве на кого оди целиот имот

Еспресо

(Фото) Како да е направена од гума! Џина Џиновиќ во кратка маичка направи невидена акробација!

Еспресо

(Фото) „Биди ни секогаш најсреќен“: Синчето на Антониа Гиговска наполни една година

Еспресо
Се вчитува....