За Миа Костова летото не е завршено! Водителката се сонча во Турција ама и снима спот – погледнете за кого (ФОТО)

По се изгледа летото за познатата водителка Миа Костова не е завршено. Таа веќе неколку дена ужива на плажите во Турција и тоа во луксузен хотел со пет ѕвезди.

За да ви долови како таа поминува, Костова постојано објавува фотографии од ова патување. Најчесто тоа се фотки во бикини, од каде најдобро може да се забележи  нејзината совршена форма.

Инаку Миа во Турција не е сама! Таа отпатува заедно со Панчо и Андреј од ДНК и веќе неколку дена го снимаат новиот спот на аренби-дуото.


Можете само да замислите какви жешки кадри во очекуваат наскоро…

Слични објави

Српската пејачка Рада Манојловиќ депортирана од Швајцарија – ова е причината! (ФОТО)

Igor

Никогаш нема да погодите што се наоѓаше во чантата на младата актерка! (ФОТО)

Еспресо

Ѝ ги платив сметките од 200.000 долари, ѝ купував гардероба, ја оставив свршеницата и на крајот ме шутна! (ФОТО)

Васко Спасоски

Спејко е најлајкуван маж за ова лето, погледнете зошто (ФОТО)

Igor

Директно од кујната на баба: Меки полнети мекици

Igor

Фаза 4: Марвеловите јунаци во нова офанзива

Еспресо

Остави Коментар

7 − шест =

Слични објави

Почина легендата на џез музиката: Саксафонистот Ману Дибанго ја загуби битката со коронавирусот

Еспресо

Шармантната Адел успеала да симне 10 килограми со пилатес (ФОТО)

Igor

5 одлични причини – Еве зошто е добро почесто да имате секс!

Igor

Емотивна порака на Миа Костова: Запознав човек што го сакам повеќе од себе

Igor

Каде би завршиле ако од Македонија ископате тунел низ центарот на Земјата?

Еспресо

Британците во шок од изгледот на новата девојка на Бруклин Бекам: Морничаво е колку личи на неа (ФОТО)

Igor