ТУНА во многу привлечно издание (ФОТО)

Една од најомилените пејачки од Скопје, Алтуна Сејдиу – Туна, направи прекрасна фото-сесија што ја сподели со многубројните нејзини следбеници.

 

View this post on Instagram

 

@norikuka

A post shared by TUNA (@tunasejdi) on

На Инстаграм, каде што има над 478 илјади следбеници, Туна објави неколку фотографии реализирани во Турција, каде што ужива во одмор со нејзиното мало семејство, пренесува РТВ21.

 

View this post on Instagram

 

When you thought it ended, its when it really started ! Stay hydrated & stay TUNEd.. ☀️

A post shared by TUNA (@tunasejdi) on

На овие фотографии, пејачката изгледа многу привлечна.

 

View this post on Instagram

 

You can either sink,swim or be the captain

A post shared by TUNA (@tunasejdi) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by TUNA (@tunasejdi) on

Слични објави

СЕ РАЗГОЛЕ ВО ШЕСТАТА ДЕЦЕНИЈА: Деми Мур призна низ каков пекол поминувала неколку години

Igor

Италија, Турција, Франција: Каде ЛЕТУВАА познатите Македонки (ВИДЕО)

Igor

Ким Кардашијан во панталони кои жените со облини не би се осудиле да ги облечат! (ФОТО)

Васко Спасоски

Почина Лилјана Петровиќ, првата претставничка на Југославија на Евровизија (ВИДЕО)

Еспресо

Заштитното лице на „Викторија Сикрет“ ги воодушеви своите фанови! (ФОТО)

Igor

Софи Тарнер од „Игра на троновите“ родила ќерка во строга тајност

Еспресо

Остави Коментар

пет × четири =

Слични објави

Погледнете го братот на Здравко Чолиќ: Сличноста е неверојатна (ФОТО)

Igor

Коронавирусот ја тргна од тронот кралицата Елизабета? Поради пандемијата таа се повлече од јавноста, многумина се сомневаат дека воопшто ќе се врати!

Еспресо

Родени се здрави: САША и ДЕЈАН МАТИЌ по грешка ОСЛЕПЕЛЕ

Igor

За друго бикини не знае: Сузана Гавазова цело лето го помина во танга (ФОТО)

Igor

Треба ли да чувствувате вина доколку сакате да имате секс на првиот состанок?

Igor

3-те најнеуредни хороскопски знаци – Дали и вие сте меѓу нив?

Igor