Цеца побегна од Белград: Мирот го најде тука, а погледнете кој и прави друштво! (ВИДЕО)

Во текот на изминатата година фолк дивата Светлана Цеца Ражнатовиќ имаше многу успеси, па затоа ја започна новата 2020 година во истото светло.

Меѓутоа после славата, а потоа и поменот за нејзиниот сопруг Жељко Ражнатовиќ Аркан, заедно со нејзината сестра таа отпатува за Кипар каде што реши малку да се опушти.  

Пејачката се пофали како ужива во тишината и  погледот на море.

– Оваа година беше повеќе од одлична. Убави настани само се нижеа.  Како и секоја година, на 15 јануари, семејно одиме на гробишта да ја обележиме годишнината од смртта на мојот сопруг Жељко, а после тоа со сестра ми Лидија одам на одмор. Имав прилика да уживам на многу егзотични дестинации, но најубаво можам да се одморам, тука на овој остров. Никаде не е подобро отколку во својата куќа. Уживам во мир, поглед на море и тишина. Ми се чини дека луѓето чувствуваат дека не сум во Србија па телефонот помалку ми ѕвони кога сум на Кипар – изјави Цеца.

Слични објави

Драма во семејството на Северина: Поранешниот зет ја киднапирал внуката на пејачката, но ги објавил и нејзините експлицитни фотки!

Васко Спасоски

СЕ СОБЛЕЧЕ ЌЕРКАТА на Жељко Јоксимовиќ, но претера со ФОТОШОП па си ги искриви очите (ФОТО)

Igor

Нивес Целзиус БЕЗ ГРАМ ШМИНКА, коментарите поделени (ФОТО)

Igor

Најздравата житарка во светот!

Igor

Бугарската секс бомба му се заблагодари на Ѓоковиќ за видео снимката од соблекувалната (ВИДЕО)

Еспресо

ТЕШКИ ОБВИНУВАЊА ЗА ЈУТЈУБ-ЅВЕЗДАТА: Лажел дека симнува црна магија, земал многу пари за тоа!

Igor

Остави Коментар

четири + шест =

Слични објави

Дневен хороскоп за 10 јуни: Денеска сте многу емотивни и чувствителни, па од партнерот барате да ви посвети внимание

Еспресо

Претеравте со пилинг на кожата? Еве што може да направите потоа

Igor

Видео хороскоп 19 јули 2019, петок

Igor

Ивана Кнез со сензуална лимитирана колекција за роденденот на втори април

Igor

Мик Џегер по операцијата: Жив, Здрав и повторно во акција! (ВИДЕО)

Igor

СКРИЕНО ЗНАЧЕЊЕ: Зошто Меган и Хари го избраа името Арчи Харисон?

Igor