26.8 C
Скопје
14:48 - 21 мај, 2024

Сопругот на Драгана Мирковиќ скршен поради смрт на пријател: „Фала ти за сè што направи за мене“

По разводот со пејачката Драгана Мирковиќ, Тони Бијелиќ се повлече од јавноста, а само понекогаш објавува на својот инстаграм-профил.

Бијелиќ сега објави тажна вест на својата инстаграм-приказна. Имено, неговиот пријател починал, а бизнисменот јавно се прости од него.

„Драг пријателе, ти благодарам за се што направи за мене, моето семејство и замокот. Ти беше еден од ретките искрени пријатели. Секогаш ќе останеш запаметен, драг наш Енвер Хасановиќ“, напиша Тони.

Да потсетиме, Мирковиќ неодамна, по пристигнувањето во Белград, откри дека „се чувствува подобро и посилно од било кога“ и дека „го сака своето ново јас“.

„Ми се допаѓа ова прашање. Секогаш велам дека ја имам најдобрата публика на светот. Ова сум јас сега, многу посилна отколку што мислев дека можам да бидам и свесна сум за себе. Тоа е поради публиката, која секогаш е крајно свесна за тоа кој сум јас, многу повеќе од себе… Поради публиката многупати сум надминал бројни неволји. Секогаш сум насмеана и весела, сакам да имам луѓе околу мене!“, изјави Драгана.

Слични објави

(Видео) Никола Роквиќ утре пристигнува до целта: Пејачот откри колку милиони собра

Еспресо

Милионерите од српската естрада! Цеца заработува милиони, но и ги троши: Еве кој е најбогат

Еспресо

(Видео) Кејт Мидлтон почна да снима филм: Јавноста шокирана од потезите на принцезата

еспресо

Харис Џиновиќ прозборе за новата девојка: „Питата е готова“

еспресо

Астропрогноза за вторник, 21 мај: За девиците иритација, за скорпиите несогласувања со саканите

еспресо

МакеДокс – Повик за Докуникулци 2024

еспресо
Се вчитува....