Цеца блеска од среќа! Анастасија објави фотка која никој не ја видел! (ФОТО)

Вељко Ражнатовиќ и неговата трудница Богдана Родиќ во недела на 24 ноември ќе го кажат судбоносното да во Храмот Свети Сава, а како се доближува тој ден, сестрата на младженецот е се повеќе сентиментална.

Имено, Анастасија на својот профил на Инстаграм сподели фотографија од детството, кога таа и нејзиниот брат имале околу шест-седум години, седејќи во скутот на мајка им.

Анастасија и Вељко седат во скутот на мајка им Цеца, додека таа блеска од среќа. Со оглед на тоа дека младоженецот и како дете бил фраер, неговата еж-фризура предизвика големо внимание.

Фото: Инстаграм

Слични објави

Харисон Форд ќе ви каже која е тајната за успешниот брак

Еспресо

Славна манекенка позираше гола на 48 години: Староста треба да се слави! (ФОТО)

Igor

Адел по разводот целосно ужива во животот (ФОТО)

Igor

Рецепт со кој ја отвораме сезоната за топло чоколадо

Igor

Приказната со Тамара Еклстон добива нов епилог: За време на апсењето носела идентични обетки! (ФОТО)

Васко Спасоски

ГО НАПАДНАЛА БИВШАТА ЖЕНА: Актерот крвав, на носилки и со изгореници од цигари по лицето

Igor

Остави Коментар

два × оне =

Слични објави

Какви здолништа се „маст хев“ за оваа есен (ФОТО)

Igor

Карлеуша како секси Баба Мраз: Објави фотка во долна облека

Слободен печат

Кејт Мидлтон во службена посета на кол центар без маска: Каква порака војвотката им испраќа на Британците?

Еспресо

Дарко Лазиќ МОРА НА ПСИХИЈАТАР: Поради колкот има проблеми во СПАЛНАТА СОБА!

Igor

ХОРОСКОПОТ ОТКРИВА: Ова се скриените сексуални желби на секој хороскопски знак!

Igor

Го сакате Хари Потер? Ова се места кои морате да ги видите ако патувате во Лондон

Еспресо