Бијонсе храбро ги прошета „фелните“: Новите фотки откриваат дека дивата повеќе не се изгладнува! (ФОТО)

Веќе неколку недели светските медиуми пишуваат дека Бијонсе (38) ја променила тежината, но музичката дива во последно време изгледа се поприродно, негувајќи изглед преку кој ги празнува облините и корените, за разлика од почетоците на нејзината музичка кариера.

Меѓутоа, будните папараци на 17 ноември ги сликаа Бијонсе и Џеј Зи кога тргнале на нивната јахта, а друштво им правеле нејзината мајка Тина Ноулс и нејзиниот сопруг Ричард Ловосно.

Фото: Профимедиа

На фотографиите се забележува дека Бијонсе на себе носела фустан во актуелните циглесто-бакарни тонови, кој всушност доловува дека дивата целосно ја трансформира својата линија, наспроти застарените холивудски стандарди за „совршено тело“.

Околу изборот на гардероба, како и фактот дека и понатаму е убава и негувана – нема дилема, но очигледно е дека Бијонсе нема линија каква што имаше. Сепак, пејачката фантастично се носи со новата фигура, а дека е среќна со изборот, се забележува од нејзината самодоверба.

Музичкта дива во марината во Форт Лодербдеј на Флорида покажа „фелна“ околу стомакот, а фотографиите ги препливија светските сајтови.

Слични објави

Замешаа двете со задниците и сè застана: Погледнете како тверкаат Џеј Ло и Шакира (ВИДЕО)

Еспресо

Кајмакоски во Будва: Уловен со ЕДНА ПОЗНАТА СРПСКА ПЕЈАЧКА (ФОТО)

Igor

Ако доживувате барем половина од овие работи, можеби е вистинско време да дадете отказ на работа!

Еспресо

Восочните фигури на Меган и Хари повеќе не се покрај кралицата во музејот „Мадам Тисо“!

Слободен Печат

Леонардо Ди Каприо со својата девојка во Кан: Поради неа станал и професионален фотограф? (ФОТО)

Igor

Водителката Миа Костова му ја исполни новогодишната желба на синот Андрија, а тој за малку ќе се расплачеше од среќа (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

4 × три =

Слични објави

Видео хороскоп 26 јуни 2019, среда

Igor

Новиот модел на тексас шорц ги запрепасти жените ширум светот (ФОТО)

Igor

Принцот Хари го извести семејството дека заминува за Канада што поскоро

Еспресо

Академијата се огласи по острите напади: Еве зошто не го споменавме Лук Пери на доделувањето на Оскарите!

Еспресо

АСТРО ПРИЈАТЕЛСКИ ПАРОВИ: Овие комбинации формираат вечни пријателства

Igor

Се сеќавате на пејачката Житарова која се пресели на Алјаска? Таа се враќа на естрадата, а денеска изгледа подобро од било кога! (ФОТО)