21.8 C
Скопје
01:08 - 16 јули, 2024

СУРОГАТ МАЈКАТА на Ким и Канје добила породилни болки

Популарниот пар очекува четврто бебе од сурогат мајката, откако на истиот начин ја добија и ќерката Чикаго.

Доцна во четвртокот вечерта таа била примена во болница, во оддел за гинекологија. Истата вечер, Кортни Кардашијан во шоуто кај Елен изјавила дека Ким не можела да дојде бидејќи е во болница со сурогат мајката.

Ким и Канје овојпат ќе добијат момче. Неодамна таа изјави дека пребарува традиционални ерменски имиња, во чест на потеклото на нејзиното семејство, но сè уште не нашла име кое ѝ се допаѓа.

Нејзините три деца се викаат Норт, Сент и Чикаго. Во секој момент се очекуваат повеќе информации за раѓањето на нивното четврто бебе.

Прочитајте повеќе и за намерата на Ким да ги следи стапките на татко ѝ.

БОНУС ВИДЕО:

Зошто Меланија и Доналд Трамп го кријат својот син од очите на јавноста?

Слични објави

(Фото) Ќерката на Здравко Чолиќ провоцира: Уна се фотографираше топлес, задникот во преден план

Еспресо

(Фото) „Станав она за што сонував“: Јована Јеремиќ почна да потпишува автограми

Еспресо

Бјелогрлиќ пристигна насмеан на новото рочиште со Гага: Сѐ беше одложено поради Катарина Радивојевиќ и уште еден сведок

Еспресо

Карлеуша и Тошиќ се договориле за поделба на имотот! Еве на кого оди целиот имот

Еспресо

(Фото) Како да е направена од гума! Џина Џиновиќ во кратка маичка направи невидена акробација!

Еспресо

(Фото) „Биди ни секогаш најсреќен“: Синчето на Антониа Гиговска наполни една година

Еспресо
Се вчитува....