СТАРОМОДНАТА МАРАЈА: Пејачката призна со колку мажи спиела досега

Во едно интервју Мараја Кери открила дека иако важи за заводничка, таа всушност не спиела со многу мажи досега.

„Малку сум старомодна во однос на колешките од мојата бранша. Имав вкупно пет мажи со кои сум водела љубов“, изјавила Мараја, не споменувајќи ничие име. Четворица од нејзините поранешни сопрузи и момчиња веќе ѝ се познати на јавноста.

Во 1993 таа се омажи со продуцентот Томи Мотола, а по разводот, вторпат се омажи со Ник Канон, со кого има осумгодишни близнаци. Јавноста ги памети и нејзините врски со милијардерот Џејмс Паркер, како и со танчерот Брајан Танака.

Слични објави

За оваа фотографија Карлеуша собра повеќе од 100.000 лајкови за еден ден!

Слободен печат

И кажа дека не ја сака! Ова е момчето кое и го скрши срцето на Кортни Кардашијан! (ВИДЕО)

Igor

Нејзиниот одлично обликуван задник ги излудува сите мажи ширум светот! (ФОТО)

Еспресо

Џастин Тимберлејк проговори за траумите кои ги доживеа на почетокот од кариерата (ВИДЕО)

Еспресо

ОВА Е ЉУБОВ – Цеца објави интимен семеен момент, а Вељко никогаш не сте го виделе во вакво издание (ФОТО)

Еспресо

Шарлиз Терон во вамп издание: Во црно од глава до пети (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

пет − два =

Слични објави

„Не е лесно“ да се биде Роналдо: 120.000 евра дневно од Инстаграм!

Igor

Со години ја изневеруваше со дадилката, а сега се сретнаа на исто место! За оваа фотка сите зборуваат! ( ФОТО)

Васко Спасоски

Ова мало куче вреска додека ја гледа омилената серија (ВИДЕО)

Еспресо

Горан Пандев: „Ти си нашиот живот, среќен роденден љубов моја!“ (ФОТО)

Igor

Мајли Сајрус е бремена: Го направи тоа за инает на поранешниот сопруг!

Еспресо

Бијонсе ги покажа раскошните облини во необично сако со изрези

Igor