СО СЕБЕ НОСИ 230 КУФЕРИ: Џеј Ло за овој пат се подготвувала СО ГОДИНИ, а има и посебни услови

Холивудската и музичка дива, Џенифер Лопез, одржа концерт во Анталија, а според турските медиуми, таа пристигнала со 230 куфери и екипа од 90 луѓе.

Од хотелот каде била сместена изјавиле дека нејзините подготовки траеле скоро цела година, за само две ноќевања, бидејќи пејачката имала и специјални услови.

Меѓу тие желби, Џеј Ло барала водата за пиење да се носи од странство, храната да биде средно лута, а многу ѝ се допаднале и турските десерти, особено сутлијашот.

Слични објави

Го сликаше девојка му: Актерот Андрија Милошевиќ гол во када (ФОТО)

Igor

Само со ЕДНА ЧАША од ОВОЈ пијалак ќе ги решите проблемите со несоницата

Igor

Горда е на своето тело: Пирс Бронсан и неговата сопруга уживаат на плажа (ФОТО)

Еспресо

Меланија Трамп меѓу стотина тикви во капут од 5.500 евра (ФОТО)

Igor

Дуа Липа настапи во Севиља и го покажа задникот! (ФОТО)

Igor

Младата Били Ајлиш ќе ја пее насловната нумера за новиот „Џејмс Бонд“: Уште сум во шок!

Еспресо

Остави Коментар

девет − два =

Слични објави

Србинка има 19 години и заработува милиони: Го живее американскиот сон, а сега е во трка за најубава девојка на планетата (ФОТО)

Igor

Силвестер Сталоне се откажа од подмладувањето и направи драстична промена! (ВИДЕО)

Еспресо

Ја потрупале двегодишната ќерка во песок за да имаат секс во море: Девојчето едвај останало живо

Еспресо

Богата и вкусна велигденска баклава (РЕЦЕПТ)

Igor

МОДНИОТ ИЗБОР ги збуни присутните: Анастасија и Цеца во СПЕКТАКУЛАРНИ тоалети (ВИДЕО)

Igor

Погледнете како изгледаше првата проба на Тамара на евровизиската сцена (ФОТО+ВИДЕО)

Igor