СЕ РАЗГОЛЕ поранешната тетовска невеста (ФОТО)

Поранешната сопруга на репрезентативецот на Швајцарија, Блерим Џемаили, кој потекнува од Тетово, повторно го привлече вниманието на „жолтиот печат“.

 

View this post on Instagram

 

#erjonasulejmani

A post shared by Erjona Sulejmani (@erjona_sulejmani) on

Станува збор за Ерјона Сулејмани. На почетокот таа беше позната како сопруга на главниот фудбалер на националниот тим на Швајцарија.

 

View this post on Instagram

 

#arrostita #erjonasulejmani ☀️

A post shared by Erjona Sulejmani (@erjona_sulejmani) on

Нејзината слава стана поголема кога таа изјави дека фудбалерите не се добри во кревет.

 

View this post on Instagram

 

‍♀️ #erjonasulejmani

A post shared by Erjona Sulejmani (@erjona_sulejmani) on

По таа изјава таа се разведе од Блерим Џемаили и продолжува да живее сама и е многу активна на социјалните мрежи со објавување на слики и разни видео снимки.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Erjona Sulejmani (@erjona_sulejmani) on

Последните денови, моделот се одмара на фантастичните шпански плажи на Ибица од каде објавува и слики на нејзиниот личен профил на Инстаграм, јавува „ТЧ“.

 

View this post on Instagram

 

#erjonasulejmani

A post shared by Erjona Sulejmani (@erjona_sulejmani) on

Инаку нејзиниот поранешен сопруг Блерим Џемаили е фудбалер со светска слава, а кој е роден во тетовското село Боговиње.

 

View this post on Instagram

 

La nostra complicità non ha eguali ❤️ #son&mom #luan #erjonasulejmani

A post shared by Erjona Sulejmani (@erjona_sulejmani) on

Ерјона и Блерим се разведоа пред неполни две години. Парот Џемаили и Сулејмани имаат и едно дете.

 

View this post on Instagram

 

Filtri ne abbiamo #erjonasulejmani

A post shared by Erjona Sulejmani (@erjona_sulejmani) on

Слични објави

Изгуби облог: Познатиот актер се фотографираше сосема гол

Igor

Сите гледаат во овие фотки на Кајли Џенер: Ноктите ги направи во стилот на нејзината чанта вредна 80.000 долари! (ФОТО)

Васко Спасоски

„Не сакам врска“: Сиа открила на кој музичар му понудила секс без обврски! (ФОТО)

Васко Спасоски

Актерот Џејми Фокс во врска со пејачка која е шест години помлада од неговата ќерка! (ФОТО)

Васко Спасоски

Содржината на фрижидерот на Ким Кардашијан ги загрижи сите на Инстаграм (ФОТО)

Еспресо

Лицата родени во овој хороскопски знак ќе направат се за вас

Igor

Остави Коментар

5 × 3 =

Слични објави

Некогаш НАЈПЛАТЕН МОДЕЛ, а сега непрепознатлива и со целулит (ФОТО)

Igor

Гарванлиев ќе настапи прв на Евровизија!

Еспресо

Како до БЕСПРЕКОРНА ШМИНКА и на летни температури

Igor

Александра Грант за почетокот на врската со Кијану Ривс: Тоа беше фасцинантно! (ФОТО)

Еспресо

Русковска се изнасмеа на „Златна Бубамара“- На менито на Сашко Коцев и аферата „Рекет“ (ФОТО)

Васко Спасоски

Раперката Карди Би направи роденденска забава која може да се опише како – порно забава! (ФОТО) (+16)

Васко Спасоски
MacedonianAlbanianBulgarian