18:42 - 20 април, 2024

Ознака : блерим

ЛајфстајлСцена

СЕ РАЗГОЛЕ поранешната тетовска невеста (ФОТО)

Igor
Поранешната сопруга на репрезентативецот на Швајцарија, Блерим Џемаили, кој потекнува од Тетово, повторно го привлече вниманието на „жолтиот печат“.   View this post on Instagram...