САМО ПАДНАЛА И ПОЧИНАЛА: Поранешната плејбој-зајачица направила ЕДНА ГРЕШКА која ја чинеше живот!

На 29-годишна возраст во Москва починала поранешната плејбој-зајачица и познат модел, Жана Расказова.

Таа била во својот дом, заедно со еден пријател, кога изненадно паднала и веднаш починала. Пријателот сведочел дека неколку часа претходно во нејзиниот дом дошол лекар од приватна клиника, кој и пружил детокс третман, откако манекенката целиот викенд го поминала во излегување, јадење и пиење.

Манекенката на докторот не му кажала дека зема и други лекови, за други здравствени нарушувања. Таа веднаш по третманот заспала, но нејзиниот пријател вели дека цело време чудно дишела.

Кога се разбудила, почнала да се гуши и паднала, а кога пристигнала брзата помош, била констатирана само смрт.

Слични објави

Дара Бубамара во НОВ СКАНДАЛ: Пејачката се најде на САЈТ ЗА ВОЗРАСНИ (ФОТО 18+)

Igor

Ја прашале Цеца што е следно по свадбата и дипломирањетe на Вељко: Нејзиниот одговор изнеанади многумина!

Слободен печат

КИАНУ РИВС како лик во ЦРТАН ФИЛМ

Igor

„Грдите“ трендови кои Французинките ги обожаваат оваа есен (ФОТО)

Igor

Во пресрет на Оскарите: Објавени номинациите за најлош филм на годината! (ВИДЕО)

Еспресо

Рита Ора облече црвен џемпер со дупки, а под него… (ФОТО)

Васко Спасоски

Остави Коментар

8 + 10 =

Слични објави

Анџелина Џоли е чекор поблиску до олтарот!

Еспресо

Како српскиот принц Ѓорѓе Караѓорѓевиќ завршил во лудница?

Еспресо

Русковска се изнасмеа на „Златна Бубамара“- На менито на Сашко Коцев и аферата „Рекет“ (ФОТО)

Васко Спасоски

Музички награди на Оскарите: Втора златна статуетка за Елтон Џон! (ВИДЕО)

Еспресо

Обама со семејството на гости кај ЏОРЏ И АМАЛ во нивната луксузна вила на Комо (ФОТО)

Igor

Идеална посна вечера: Потпечена палента со компири

Igor