ПРОПУШТЕНА ПРИЛИКА: Сандра Булок и Кијану Ривс открија што криеле цели 25 години

Актерката Сандра Булок после 25 години од снимањето на филмот „Speed“ открила дека во тоа време била вљубена во својот колега Кијану Ривс.

Таа во една емисија признала дека цело време се кикотела во негово присуство, но дека никогаш не му признала, а со тоа и никогаш не биле заедно.

Кијану Ривс, пак, гостуваше пред неколку денови кај Елен Деџенерис. Таа му ја пуштила снимката каде Сандра признава дека била вљубена во него, а потоа признал:

„Таа очигледно не знаеше дека и јас бев вљубен во неа. Интересно беше да се работи. Таа е прекрасна личност“, признал Кијану.

Слични објави

Совршен летен оброк: Полнети пиперки со сирење! (РЕЦЕПТ)

Igor

„Имам широк нос, акни и кратки трепки…“ – Елена Ристеска објави запрепастувачка фотографија со порака (ФОТО)

Igor

Ова никој не го очекуваше: Бред Пит и Џенифер Анистон повторно заедно!

Васко Спасоски

БОБА И БРЕНА одбиле да го спонзорираат НОЛЕ – еве колку милиони се во загуба поради тоа

Igor

Хари и Меган блеснаа во црвено – Парот полека но сигурно се збогува од кралските должности (ФОТО)

Еспресо

Сакаше да ги поздрави фановите, па за малку не падна од балконот (ВИДЕО)

Igor

Остави Коментар

2 × четири =

Слични објави

Тамара Тодевска пееше во најпознатиот геј-клуб во Лондон и го развиори македонското знаме (ВИЕДЕО)

Слободен печат

Пенелопе Круз блескаше покрај Бандерас на премиерата на филмот „Pain and Glory” во Лондон (ФОТО)

Igor

Евровизија приреди ЛАЖНА ДРАМА за Шведска и Македонија – Еве како се знаеше дека Холандија ќе победи

Igor

Карлеуша по повод озборувањата за развод: Зло, омраза и љубомора!

Igor

Ова го може само тој! Чола успеа да направи нешто што колегите од Балканот може само да сонуваат!

Igor

Запознајте ја Калпија: Реконструирано лицето на жената која живеела пред 7.500 години

Еспресо